7 stycznia 2013

O mnie

N74A3385Michał Kula.
Fotograf z zawodu oraz pasji. Redaktor i współtwórca serwisu FotoPasja.org. Założyciel Serwisu i Bloga fotograficznego FotoBlysk.com.
Przede wszystkim pracuję jako fotograf ślubny Rzeszów (ale dojeżdżam w każde miejsce) oraz realizuję sesje fashion, portretowe, sesje rodzinne, ciążowe i dziecięce. Poza tym wykonuję również sesje plenerowe oraz portretowe. Nie jest mi obca również fotografia reklamowa i typowo komercyjna.

Fotografii poświęcam maksimum czasu, czego efektem jest duże zaangażowanie w zlecenia i własne projekty. Dzięki fotografii mogę wyrazić siebie oraz pokazać wszystko to co powstaje w mojej głowie. Zawszę dążę do tego aby moje fotografie były dopracowane w każdym calu w czym niewątpliwie pomaga mi sprzęt którym dysponuję ale przede wszystkim umiejętności i doświadczenie, które do tej pory zdobyłem. Realizując zlecenia zawsze dążę do stu procentowego zadowolenia klienta. Staram się opowiadać w swoich zdjęciach historię, wyjątkowe momenty oraz ukazać najważniejsze szczegóły.
Zrealizowałem mnóstwo sesji fotograficznych. Moje najlepsze fotografie można zobaczyć w zakładce „Portfolio”.

 

Jak pracuję:
Gwarantuję Państwu profesjonalne podejście do każdego, nawet małego zlecenia. Pracuję na zaawansowanym sprzęcie dzięki temu jakość materiału jest najwyższa.
Oferuję fachowe doradztwo oraz bezstresową współpracę w przyjemnej atmosferze.
Do każdego zadania podchodzę indywidualnie, dlatego zawsze ustalam z klientem każdy szczegół czego efektem jest gwarantowane zadowolenie zleceniodawcy, które jest moim priorytetem.
Działam przede wszystkim jako Fotograf Rzeszów i Fotograf Łańcut ale dojeżdżam w każde miejsce w kraju jak i za granicą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *